Kontakt

Domki w miejscowości Tylicz do wynajęcia – kontakt!

Jeśli decydujesz się na wyjazd w góry, warto postawić na domki dostępne w miejscowości Tylicz, która znajduje się nieopodal Krynicy-Zdrój. Takie rozwiązanie jest dobre, ze względu na to, że są one bogato wyposażone, a co najważniejsze są dostępne dla turystów w konkurencyjnej cenie. Nasz domek Tylicz umiejscowiony jest przy stoku narciarskim Master Ski, aby każdy klient mógł podczas zimowych dni cieszyć się łatwym dostępem do stoku. W okresie letnim natomiast będziesz mógł podziwiać piękne widoki oraz spacerować po lesie, gdyż nasz Domek Tylicz graniczy z lasem!

Domek do wynajęcia w miejscowości Tylicz dostępny jest przez cały rok, dlatego jeżeli interesuje Cię cena wynajęcia noclegu w wybranym okresie czasu, zapraszamy do kontaktu. Domek znajduje się przy ulicy Pułaskiego i łatwo można się do niego dostać. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urlop w lecie, czy też w zimie, warto wcześniej skontaktować się z nami pod numerem telefonu podanym na stronie lub korzystając z maila.

Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły oraz cenę rezerwacji domku w Tyliczu w wybranym okresie czasu!

Aby domek do wynajęcia w Tyliczu był dostępny w terminie, kiedy najbardziej Ci odpowiada, warto już wcześniej zarezerwować sobie pobyt w tym miejscu. Zapraszamy wszystkich do kontaktu, a nasi pracownicy udzielą Ci wielu informacji na temat nowoczesnego domku.

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany urlopu, postaw na Domek Tylicz z widokiem na stok Master Ski!

Odwiedź nas!

Tylicz, ul. Pułaskiego

Zapraszamy do naszego pięknego domku
Obiekt bezpośrednio przy stoku master ski